October 2011

August 31 - Dallas,Texas

31. october 2011 at 18:47 | Sue
×

August 28 - St. Louis,MO

31. october 2011 at 15:45 | Sue
×

August 27 -Syracuse,NY

31. october 2011 at 12:44 | Sue
×

Hiatus till ..

31. october 2011 at 10:50 | Sue

Protože jsem tu mohla být jenom na víkend vyhlašuji Hiatus! Resp. novinkový hiatus!Nebudu tu do té doby,než mě pustí domů. Sice mám na každý den přednastavené články,ale nejsou aktuální.Jsou to fotky z Meet & Greet apod. jsou tam i ty nové!Pár dalších článků.Nebudu mezitím ani obíhat.Možná napíšu o tom,kdy se vrátím nebo co bude,protože nevím jak dlouho tu hiatus bude.Očekávám max. do pátku,ale to by byl nejhorší případ.Tak mi držte palce a užijte si přednastavené články,stojí za to .. ;)

Together We Owned The Night!

30. october 2011 at 22:21 | Sue
Pro dnešek poslední článek.Bohužel je to tak.Dneska skončila We Own The Night Tour!Zatím nebyli oznámeny další data,takže je možné,že to je pro tento rok všechno.Sice by měly být další koncerty v Evropě a Jižní Americe,ale zatím nic nikdo oficiálně neoznámil,takže zatím radši žijte v domění,že tour nebude,abyste nebyli potom zklamaní.

Tour byla užasná.Seleně neuvěřitelně jako zpěvačce pomohla.Je krok dál!Nejenom kvalitou,sílou hlasu,ale i show,tanec a ostatní vymožnosti.Myslím,že ze sebe vydala co mohla.Při každém koncertu zpívala živě a spokojovala se s lidmi jak mohla.Dělala Meet & Greet pro několik lidí i bez VIP lístků a hodně lidí udělala šťastnými!Já jsem strašně ráda,že se něco jako We Own The Night Tour uskutečnilo a doufám,že ho prodlouží do Evropy nebo najede potom s další ještě lepší novou tour!

Happy B-Day to Katelyn & Jivanta!

30. october 2011 at 19:08 | Sue
Tímto článkem bych chtěla popřát všechno nejlepší jedné ze Seleniných volálistek Katelyn Clampett,která dnes slaví 24.narozeniny.To není vše!Dneska slaví narozeniny také jedna ze Seleniných tanečnic a to Jivanta Roberts!Doufám,že to dneska krásně všichni oslaví na uplně posledním koncertě We Own The Night!

Another Amazing Recording Job!

30. october 2011 at 18:58 | Sue
Opět jsem našla užasně natočený celý koncert We Own The Night tentokrát z Winnipegu! Všechny vyjde najdete na kanálu uživatele >

Check MTV News!

30. october 2011 at 17:23 | Sue

Dneska jsem se rozhodla a založila rubriku MTV EMA 2011!Bude prozatimní i v menu.Myslím,že tenhle týden bude hlavně o MTV EMA a tak hlavně víkend.Proto budu všechny novinky,fotky apod. dávat do této rubriky.Budou tam potom i aktualizace,první fotky a ostatní novinky týkající se EMA.
Je kolem toho docela dost věcí a já ani nevím kam je mám zařadit,takže to je asi hlavní důvod!Takže pokud chceš vědět něco o EMA sleduj tuto rubriku.Najdeš jí nově i v menu!
POUZE NA MTV!

MTV EMA (Promotional Pics)

30. october 2011 at 17:12 | Sue
Trošku neexklusivní exklusivita.Sehna ty fotky bylo lehké,přesto jsem je ještě nikde v HQ neviděla .. Proto je máte zde.Můžete jí použít i jako tapetu na plochu!Na můj vkus udělali Selenu moc umělou ..

Get Ready Fot MTV EMA!

30. october 2011 at 16:52 | Sue
Užasná zpráva! Nemáte MTV? Celý večer bude možná i se speciály vysílán na samotných stránkách MTV!
Už teď si nezapomeňte zakroužkovat 6.listopadu,neděli na MTV Czech ve 21:00 živě!
Ve svých 19 letech je nejen televizní a filmovou hvězdou, nýbrž i zpěvačkou se dvěma zlatými alby a třemi Billboard Club #1. Nyní Selena Gomez převezme roli oficiální moderátorky EMA! "Jsem tak nadšená, že budu konferovat MTV EMA v roce 2011... Je to splněný sen!" říká. "Je to velká událost, na které se objevují největší hudební hvězdy světa, takže je skutečně čest dělat oficiální moderátorku letošní přehlídky."

A nebudete ji vidět jen na televizních obrazovkách: 6. listopadu vás Selena přivítá online s plnou verzí EMA na mtvema.com, s tweety, reportáží ze zákulisí a komentářem přehlídky. Ještě že víme, že se umí soustředit na několik úkolů najednou!

Připojte se na mtvema.com po dobu té velké noci, uvidíte Selenu v akci jako moderátorku EMA, a dozvíte se jaká překvapení chystá pro fanoušky!
Hlasovat se dá pouze do 4.listopadu!
Videa s upoutávkou,rozhovory a mnohem dalšího sledujte pravidelně na stránkách MTV EMA!Najdete tam mnoho zajímavých záběrů i na Selenu.Je tam pár věcí,které tu nemám ..