November 2011

Instagram (November) 0.3

30. november 2011 at 16:02 | Sue
Už teď mi chybí moje rodina..
Mamka a Brian mě konečně nechají říct tu novinku..Moje mamka nosí mojí sestru nebo bratra :) Jsem ta nešťastnější holka na světě!
Vystoupení v Madison Square Garden s moje nejlepší kámoškou byl zlatý hřeb!Gratulace Taylor za Speak Now Tour.Mám tě ráda :)
Připravujuu se na AMAs

Kidd Made his apology!

30. november 2011 at 15:55 | Sue
Kidd Kradick se omluvil za jeho výstup v rádiu převříčem,kdy řekl hnusné věci o Selenině Mamce Mandy a jejím těhotenský (např. že ho má s Justinem Bieberem apod.) ! Uznal,že byli jeho narážky nevhodné a řekl,že to ovšem Selena nemusela dávat na twitter,ale mohla ho osobně kontaktovat.Přesto to řekl,bylo hnusné.Připomělo mit o rozhovor Demi z minulého měsíce!

Personals Pictures /Fan Pictures #23

30. november 2011 at 15:53 | Sue
Další fotky!Selena je momentálně v Utahu!Všechny fotky jsou z tohoto týdne!

Spring Breaker shooting news!

29. november 2011 at 19:52 | Sue
Holá! Pouze tahle novinka pro dnešek! Film Spring Breaker se bude točit opravdu na jaře 2012 a to na Floridě!
Ve filmu si užijeme opět hodně nového a to třeba i drogy apod.Film je o holkách na univerzitě,které vykradou banku kvůli Jarnímu výletu o kterém sní!

Kidd makes sleazy comments about Selena's mom!

28. november 2011 at 21:26 | Sue
Kidd Kradick oznamoval v jeho rádiu těhotenství maminky Mandy,přitom začala celá jeho skupina řikat hnusné věci.No poslechněte si to.Že jim to není blbé.Selena si poté napsala tweet o tom,též Justin.Oba ho potom,ale vymazali!

Kidde,dříve jsem k tobě vzhlížela..O mne si říkej co chceš,ale moje mamka a rodina je překročení hranice!

Justin:

smooth kid.Smoothreal smh

Personals Pictures /Fan Pictures #22

28. november 2011 at 21:10 | Sue
Další fotky!Jsou tam starší a taky fungl nové z St.Lucii,kam Selena s Justinem odjela!Jsou tam už min. 2 dni!Jde o poslední fotku,tu v bazénu a u moře!

Selena in The Muppets - First Movie Pics

28. november 2011 at 21:00 | Sue
Určitě víte,že měla Selena cameo v novém filmu The Muppets!Obejvila jsem pár fotek od někoho z kina,abyste se mohli kouknout jak to asi vypadá.

REMINDER !!!

27. november 2011 at 20:33 | Sue
Jen chci připomenout,že vás bohužel dost nezapsalo o to jestli semnou stále chcete být spřátelení!Nemusíte od toho to tam je,ale teď to naposledy připomenu.Doufám,že se všichni zapíšete ..

Wanna still be my affilate?

(KONTROLA AFFS!!)


Selena's in Texas = no news!

27. november 2011 at 11:30 | Sue
Selena je právě tuším opravdu v Texasu s rodinou a přítelem,takže opravdu nejsou novinky až na to,že si zašli do kina a potom ráno na snídani! Já jsem za to docela ráda,protože aspoň mám více času!

Who Will Be The Family Wizard? - Trailer

26. november 2011 at 18:03 | Sue
Objevilo se konečně pravé promo k Who Will Be The Family Wizards hodinovém speciálu.Vypadá to tak skvěle!Těším se!Jsem zvědavá jak to dopadne..!