December 2011

What About Tomorrow!

31. december 2011 at 9:28 | Sue
Vím,že tu teď moc nejsem přesto ,že jsou svátky,ale prostě mám kamarády pořád něco podnikáme a ani novinky nejsou!Ale vím,že normálně tu na tyhle akce bývám online,ale protože je zítra silvestr,tak všechny fotky ze silvestrovské show budou až další den ..

PS - Psala jsem to už včera..

Selena's heading to NYC!

30. december 2011 at 10:55 | Sue |  News
Selena právě miří se svojí celou partou a skupinou The Scene to New Yorku,kde mají zítra koncert na Silvestrovskou noc New Year's Eve pro MTV,které celý večer bude také vysílat.Nezapomínejte se také ptát na twitteru na otázky s #AskSelena taggem,které pak společně s Demi budou obě odpovídat (pro Demi můžete #AskDemi)

When The Sun Goes Down Is Gold!

29. december 2011 at 21:14 | Sue |  Music News
Tak opět nějaká novinka ze světa hudby! 3.album When The Sun Goes Down je již zlaté.Navíc všechny tři alba jsou v Top 200 v Billboard Top 200! Kiss & Tell je #197.A Year Without Rain na #157 a When The Sun Goes Down dokonce #47 v Top 50!Také je #13 v Social 50!A navíc Love Song si vede opravdu výborně!!

Love You Like A Love Song - best latina song!

29. december 2011 at 11:22 | Sue |  Music News
Časopis Latina zveřejnil 10 nejlepších Latina Songů v roce 2011 a naše Selena se umístila na užasném 2.místě!Docela se tím souhlasím.

1.Cobra Starship - "You Make Me Feel"
2.Selena Gomez - Love You Like A Love Song
3.Enrique Iglesias - "Tonight (I'm Loving You)"
4.Pitbull - "Give Me Everything"¨
5.Demi Lovato - "Skyscraper"

Selena about her acting projects!

29. december 2011 at 11:11 | Sue |  News
Selena se v rozhovoru pro Starpulse rozpovídala do jejich nových projektech ve hraní pro rok 2012!

Q: No,jako vždycky,vypadáš užasně.

SG: Děkuju! To je síla vlasů a make-upu.

Q: Čím jsi byla překvapena,když ses podívala na starší časy v show?

SG: Byla to sranda,bylo to bláznivý, bylo to užasný. Byl to skvělý průběh a je mi umožněno říct,že jsem byla v show 4 roky a má byla jsem s užasnou partou a to je věc,kterou hodně lidí říct nemůže.Cítím se za to moc vděčná.

Q: Co je tvůj nemagičtější moment,když se podívaš zpět a jaký ti dokže vytvořit usměv na tváři?

SG: Když jsme se smáli. Když jsme si ze sebe vzájemně dělali srandu.Nikdy to nebylo jedné určité vzpomínce, měli jsme hodně vzpomínek každý den.

Q: Jak emociální byl poslední den?

SG:Hodně. Poslední den jsme dokončili záběry jenom my tři. Všichni ostatní už měli ukončené scény,ale jenom my 3 a Jake ne. Přišli jsme tam a snažili jsme se tomu vyhnout,jak jenom jsme mohli. Snažila jsem se na to nemyslet a jenom dokončit tu scénu a pokaždý když řekli,že to je konec pro mou postavu a potom je poslouchat řikat konec bylo velmi těžké.Prostě jsem začala brečet a nemohla jsem přestat.Jenom dva chlapy byli takový ty 'macho' a nebrečeli.

Q: A co den po konci?

SG: David Henrie mi napsal neco jako, "Cítím se jako kdybych se zrovna rozešel s holkou." To bylo divný..

Q: Mohla sis nechat svou hůlku?

SG: Jo,to byl dárek od našich producentů,dali mě, Davidovi a Jakeovi naše hůlky a malou skleničku a maloou krabičku s rytinou,to bylo hezký.

Q: Skončila show tak jak jsi chtěla?Vyhraje správná osoba?

SG: Myslím,že to bylo dobré.Jak to nakonec udělali

Q: Udělala si tolik odlišných věcí,jaké byly tvé oblíběné epizody z uplně celé show?

SG:Nikdy jsem neměla oblbenou epizodu , pamatuju si ,že moje oblbená sezona byla 3. všichni jsme někam zapadli a ještě to nebyl konec,věděli jsme,že budeme dělat ještě jednu a všichni jsme hrály pro každému a jenom jsme chtěli udělat každého lepším. To byla nejlepší sezona a myslím,že pro všechny.

Q: Máš songy,které se rychle pohybují nahoru v žebříčcích.
SG:Mám,ano.

Q:Je to nemožné,když se koukneš kolik věcí je zrovna v tvém životě?

SG:Jistě,jsem velmi požehnána .Miluju to co dělám.Miluju to.Hlavně muziku,byla jsem do toho vždycky zapálená,ale nečekala jsem,že jsem to rozjede tak dobře,jak se to rozjelo,takže jsem velmi vděčná za tohle všechno.Dělat oboje bylo pro dobré,mám to ráda.

Q: Když je teď tolik show okolo muziky,jak to zní ,když slyšíš normální lidi,jak tam zpívají tvůj song jako na The Fannin Family na The Sing-Off?

SG: O tolik líp,než ode mě, to je proč se mi to líbíJe to zábava,přinášejí mi nápady.Je to vážně cool vidět na youtube tolik mých fanoušků,kteří dělají covery mých songů,protože můžeš vidět v jejich očích,jak podávají co zpívám,co moje texty znamenají a co znamenají pro ně.Je to vážně speciální.Je to cool.

Q: Děláš teď film Spring Breakers s Harmony Korine ?

SG: Jo…Vím. (Směje se) Koukala jsem na všechny jeho filmy. Musela jsem pro tu roli lětet do jeho baráku až do Nashville a zkoukla jsem všechny jeho filmy.Řekla jsem něco jako, "Chci být ve tvém filmu" a dělala jsem konkurz asi hodinu nebo dvě a bylo to užasný. Dostala jsem tu roli a tak se těším.Je to něco velmi jiného a špatného a jsem jsem nadšená,že s ním mohu pracovat. Jistě,že on je ten člověk ,který všechno to udělá a pomůže mi s rolí jako taky James Franco, Vanessa [Hudgens], Emma [Roberts] všichni ti lidé.Bude to tak skvělé pracovat se všemi těmi lidmi.[great].Lidé budou trochu překvapeni."

Q: Bude to trochu změna pro tvé fanoušky?

SG: No,dobré na tom je ,že je to nezávislý film.. Takže to pude na filmové festivaly a nebude to tak přistupné mladšímu publiku. Nebudou moc jít normálně do kina,jak na to byli dříve zvyklý. Bude to víte co pro mě,že prostě dělám něco co mě baví.

Q: Máš nějaké speciální tradice při koukání na film na fimové večery před živým publikem?

SG: Jdeme tam chilku před a udělám své intra a všichni jsme spolu a uděláme rychlou hru.Byla to nádhera.
Q:Počítač je teď v životě každého,jak moc ztracená bys byla bez toho svého?

SG: Koukám se tam na seriály a filmy,jsem v kontaktu s mou rodinou přes iChat a všechno,takže je to můj život.

Q: Co budeš dělat v New Year's Eve show?

SG:Těším se bude to sranda.Já zpívám a budeme odpočítávat (do nového roku) s Demi [Lovato] a to bude sranda. Těším se.

Q: Byla si někdy vůbec na Times Square na Nový Rok ?

SG: Ne-e.

Selena was with her family at cinema!

28. december 2011 at 20:38 | Sue |  News
Selena byl společně se svojí rodinou nakupovat a potom se byli podívat na nějaký film v kině.Objevilo se i pár fotek,ale ty přidám až dýl,protože nejsem na svém PC a nemám tu nic.

Selena's gonna answer our questions!

28. december 2011 at 19:31 | Sue |  News
Selena bude odpovídat při koncert na Times Square v NEW YORKU na naše otázky.Ty jí můžeme posílat pomocí twitteru tím,že nakonec zprávy přidáte tag #ASKSELENA.Bude na ně odpodívat na video na této akci,tedy 31.12! Tento tag se stal hned Trending Topic na Twitteru na prvním místě!Otázky můžete pokládat do 31.12!

Selena je poté odpoví na Silvestra ve 4:00 ráno našeho času!

Much Music Sexiest People

28. december 2011 at 12:37 | Sue |  News
Stránka televize MuchMusic udělala list nejvíce sexy lidí pro rok 2011.Naše Selena se objevila na samém vrcholu!

1. Selena Gomez

Why She's Hot

Okouzlila Evropu v Monte Carlo, vlastnila podium na 2011 MuchMusic Video Awards a přinutila nás tancovat na Who Says a Love You Like A Love Song! Navíc,věřim,že chodí s nějakým klukem jménem Justin nebo tak. Jestli není ve tvém hledáčku,obávám se,že nevíš co to SEXY znamená...

V seznamu se objevila třeba i Miley Cyrus,Jonas Brothers a Joe Jonas byl nejvíce sexy mužem v listu.Navíc JELENA byla zvolena nejvíce SEXY párem roku 2011!

Selena and Demi are still Best Friends!

27. december 2011 at 22:40 | Sue |  News
Demi udělala něco užasného!Nechala se fanoušky optat na různé otázky na které odpovědě buď Pravda nebo Lež,což se mi strašně líbí,protože opravdu odpověděla tunu dotazů a je vidět,že se hodně o své fanoušky zajímá a chce jím udělat za kažodu cenu radost!

A dostala otázku:
Jste ty a Selena stále nejlepší kamarádky? xo -
A Demi odpověděla - pravda

Mám opravdu radost,protože určitě víte,že jsem velký fanoušek DELENY!

Cosmopolitan (2011)

27. december 2011 at 20:55 | Sue
Selena by se měla objevit v nějakém z dalších čísel časopisu Cosmopolitan! Vypadá fakt nádherně!Tohel jsou zatím návrhy obálek!