January 2012

New Layout tomorrow!

31. january 2012 at 20:24 | Sue
Již zítra by tu měl být nový layout!Dělám ho už střídavě asi třetí den.Je obyč. ale bude jenom přechodný do března,kdy hodlám udělat už jarní z přesně vím z jaký fotek!Bude určitě propracovanější!Sice už ho mám hotový,ale nechce se mi všechno nastavovat a kodovat!

January 30 - Movistar Arena,Santiage De Chile,Chile

31. january 2012 at 19:28 | Sue |  We Own The Night Tour (2011-2012)
Náhledy dodělám,nemám tady šablony!TeĎ už fotky z Chile!

10 Milion Selenators!

31. january 2012 at 16:48 | Sue |  News
Selena včera/dnes oficiálně prolomila hranici 10 000 000 následovníků na Twitteru a je v žebříku Top 15 těch vůbec nejsledovanější celebrit vůbec.Také byla na twitteru opět TT - SelenaG is flawless!

DREAM OUT LOUD JARO 2012

30. january 2012 at 20:52 | Sue |  News
Protože něco hledám narazila jsem trochu omylem na Bravo.cz a tam sem na straně viděla článek o Sel.Je tam i překlad,takže to sem dávám -.
Podívej se na video z focení jarní kolekce Seleniny módní značky Dream Out Loud, kterého se zúčastnil i zpěvaččin hafan Baylor.
"Uvědomte si, že se oblékáte hlavně sami pro sebe," vzkazuje Selena všem svým fanouškům: "V časopisech, televizi nebo na internetu vidíte spoustu celebrit a kámoši a partneři vám radí, co máte nosit, abyste vypadali dobře, ale nejlíp stejně vypadáte v tom, v čem se vy sami cítíte skvěle."

Ashley Benson to play in Spring Breakers!

30. january 2012 at 20:30 | Sue |  News
Dneska se objevila uplně užasná zpráva.Mám moc ráda Ashley ( znáte možná z Pretty Little Liars,přítelkyně Ryana Gooda) a ta byla právě obsazena vedle Seleny ve filmu Spring Breakers!Můžu říct,že to je film na které se těším ze všech nejvíc!

Tuto roli měla mít Emma Roberts,ale nakonec měla asi lepší nabídku a teď je obsazená Ashley.Stejnak si myslím,že,jak jsou teď dobré kamarádky Sel nahodila něco,to by bylo super,kdybys ses přihlasila na konkurz Spring Breakers ,aby jsme hrály spolu..Každopádně holek v hlavní rolí má být 4,takže je stále jedna neznámá.

Natáčení začíná již 12.2.2012 na slunné Floridě!

Zapisujte se do náboru AFFS!

30. january 2012 at 19:46 | Sue
Protože hodně stránek nyní skončilo nebo jsou neaktivní,tak jsem se rozhodla ,že naberu více AFFS!
Berte ovšem navědomí,že dávám nová pravidla.Nemusím obíhát - je to tak napsané,ale beru blogy co se mi líbí a jejich obsah mě zajímá takže většinou min. 2 týdně navštěvuji.Některé i každý den.Nebudu dělat žádné kontroly a změnit affs nebo vymazat affs si budu jak chci! Zní to trochu tragicky,ale je to hlavně,když budete dlouho neaktivní.
Nemám zádný podmínky.Snad jenom,aby váš blog měl nějaké stále téma,nějak vypadal a berte na vědomí,že blogy o Sel beru opravdu výjmečně!

Selena wishes Ellen Happy B-Day

30. january 2012 at 17:12 | Sue |  News
Selena se objevila na video,kde přejí Ellen všechno nejlepší! Je vidět,že je to předtáčené naposledy,kdy byla v show!

Selena is nominated for Kids Choice Awards 2012!

30. january 2012 at 16:53 | Smileysska* |  News
Jako každý rok se koná ocenění Kids Choice Awards. Tento rok není výjimkou a opět je Selena nominovaná s její show na Disney - Kouzelníci z Waverly! Také je nominovaná na nejlepší zpěvačku a herečku v TV seriálu. Koukněte jaké tam má soupeře:

Favourite TV Actress
Selena Gomez in Wizards Of Waverly Place
Tiffany Thorton in So Random!
Jenette McCurdy in iCarly
Ciara Bravo in Big Time Rush

Best Singer
Taylor Swift
Demi Lovato
Selena Gomez
Victoria Justice

Best TV show
iCarly
Wizards Of Waverly Place
So Random!
Big Time Rush

David Henrie co-star v Kouzelnících, byl také nominován na nejlepšího herce. eny se budou konat již 31. března 2012 a prezentovat to bude Will Smith! Hlasování zatím není otevřené.

January 29 - Meeting Fans & Launching Dream Out Loud at Movistar Arena,Chile

30. january 2012 at 16:27 | Sue |  Meet & Greets 2012
Tohle budu zařazovat dvakrát! Selena dělala Meet & Greet a zároveň tiskovou konference a zahajování kolekce Dream Out Loud v Chile!Sama na sobě má oblečení z kolekce!Na fotkách jí to sluší,ale zatím je jich málo a né moc kvalitní.Učitě ještě další dodám!

Lots of DOWNLOAD LINKS on blog are not working!

29. january 2012 at 16:05 | Sue
Bohužel momentálně nefunguje většina download linků zde na blogu.Možná již víte,že FBI uzavřela server megaupload.com (ten nejlepší právě,bylo na něm 80% co je tady) na piráctví a majitel je teď díky tomu ve vězení.Skončila tím tak i jeho podstránka megavideo a ze strachu i několik dalších serverů a ty ostatní komerční věci již začínají mazat,takže momentálně těžko něco najdete.Pokud byste chtěli stahovat něco,co nefunguje prosím napiště to komentářů - nejlépe k novému článku společně s odkazem na určitý článek!