July 2012

Here we are again...

29. july 2012 at 0:25 | Mills |  Diary
Ano, znovu ta samá animace...a bohužel znovu ta samá zpráva.
Končím! Já už takhle dál nemůžu! Připadám si jako strašná nevděčnice, protože mi Sue přenechala daily-gomez s vědomím, že se o vás dobře postarám, ale nestalo se. Osobně to beru jako ultra epic fail.
Takže tímto se s vámi loučím, a na neurčito uzavírám daily-gomez.
Zkusím vám ještě někoho najít, pořád mi můžete psát na mail, kdyby jste někdo chtěli PŘEVZÍT tento blog, protože já už mám jasno...jasno v tom, že se sem už nevrátím. Tohle si blog nezaslouží. Ne tenhle.
Mám jiný blog, o Sel. Já vím, asi vám připadám jako extra pokrytec, ale mé pocity jsou takové, že si tohle nezasloužím.
Omlouvám se, ale nic s tím neudělám, protože já jsem typ člověka, který když si něco nevydře, tak si myslí, že si to nezaslouží. Ovšem těmito kecy bych vás mohla krmit do nekonečna!
Takže...měla jsem vás ráda affs, pokud mě budete chtít najít tak jsem na i-heart-sellygomez.blog.cz, ovšem koncem tohoto blogu končí i naše spřátelení, a znovu bych spřátelila jen asi s taylor-online.blog.cz a vd-online.blog.cz, a to z toho důvodu, že ostatní blogy nejsou moc aktivní, ale také proto, že Taylor a TVD mám mooc ráda.
Ovšem pochopím jestli nebudete chtít, protože se "neznáme" :).
Takže ahoj a všem co toto čtou, a chtěli by tento blog, pište na e-mail uvedený v předchozím článku :)
Xoxo, Mills.

Solution Was Found!

21. july 2012 at 17:52 | Mills |  Diary
Hodně dlouho jsem hledala řešení...až jsem ho konečně našla!
Ano, vracím se, jen ne v té podobě, jak jste byli zvyklí. Vzhledem ktomu, že jste v anketě nejvíc klikali na první dvě možnosti, což znamená, že mě tu buď chcete, a nebo mám najít novou adminku. Takže jsem se rozhodla udělat obojí.
Krok č.1: na daily-gomez zůstanu, ovšem něco jako provozní :D. Vždycky tu budu když budou problémy, když budou nějaké důležité novinky (které ovšem budou mít link z mého nového blogu o Sel :) )...prostě, budu tu, když mu tu budete potřebovat, nebo nějak extra chtít. Krok č.2: Hledá se spoluadminka, která bude zároveň spolumajitelkou daily-gomez!
V tomto ohledu budu mít na děvče velice trvdé nároky (viz podmínky :D). Slečna tu bude doplňovat novinky, obíhat některé affs (ty bych si prosím rozdělila, abych taky něco dělala :)), může dělat i nějaké ty soutěže, ale toho já nejsem zastáncem...ale slečna je spolumajitlka, takže jistě ví, co a jak s blogem...

Podmínky:
001. Na blogu budeš pravidelně, nejméně 5x do týdne (i já zaskočím! :) A pokud budeš potřebovat dlouhodobý záskok, např, týden, nic se neděje, to tě v klídku vystřídám ;)) (EDIT: nejméně 3x-4x)
002. Slečna nebude měnit nastavení blogu (vyjímka bod 003.)
003. Pokud chceš mít + v "přijímacím zařízení", ráda bych abys slušně uměla s grafikou, protože nehodlám dělat dva příšerné layouty naráz! :D Takže, když umíš s Photoshopem, body navíc! (jo a pošlete mi navíc nějakou VAŠI práci, např lay na blog+ a prosím, ať na něm je uveden váš nick!Abych věděla že je váš)
004. Slečna nesmí psát stylem "aHojQi, jÁ jSeM mElOuNeQ"!
005.Rozhodně uvítám zkušenosti v blogování!
006. Můžete mít blog, ale musíte si udělat čas i na daily-gomez, a to prosím pěkně 5x týdně nejmíň!
Přihláška:
001.nick + blog (když nemáš, bod pro tebe ;))
002. souhlasíš s výše uvedenými pravidly?!
003.Jaký máš vztah k Seleně Gomez?
004.Proč bys ráda byla adminkou na tomto blogu?
005. Proč myslíš, že bys měla být vybrána?
Vaše přihlášky mi posílejte na mail Daily-Gomez.blog@seznam.cz! Jinde napsané přihlášky se přehlížejí!
Děkuji a věřím, že si jednu z nás vyberu/vybereme! (to podle toho, jestli se zapojí Sue :D)

This Is The Saddest Feeling Of My Life!

15. july 2012 at 15:44 | Millie |  Diary
Tak na úvod, vůbec nevím co mě popadlo, ale jako úvodník jsem dala tuto fotku.
To co vám napíšu bude nejspíš znít hodně divně...já jsem divná a vím to :D.
Ale na Daily-Gomez se necítím nijak dobře. Nevím proč...ale vlastně mi příjde jako kdybych tu byla něco jako "nezvaný host". Asi vám to příjde divné, že jsem se přihlásila, že si blog nechám a pak najednou tu už být nechci, ale jde o to, že já zastávám ten názor, že co si člověk nezaslouží a tvrdě nevydře, toho není hoden.
A přesně takový mám pocit. Ano, je to pocit, že pro tento blog nejsem dost dobrá.
Vůbec nic jsem tu neudělala, návštěvnost stále klesá, komenty jak na horské dráze a moje aktivita taky není vůbec tak slavná! Všechno by se to tady dalo změnit...až na mě a mojí aktivitu protože stále i po pár měsících mám pocit, že sem nepatřím. Je to divné, ale je to tak.
Proto vám se smutkem v "hlase" musím oznámit, že bych byla moc ráda, kdyby si předchozí adminka, Sue, našla nějakou zapálenou slečnu, kterou by to tu bavilo, měla to tu ráda, zvýšila by aktivitu a úroveň blogu. Protože já tohle nedokážu.
Zkusím tedy požádat Sue, ale jelikož mi neodpovídá ani na maily o layoutech, tak mám pocit, že žije tak život, který chtěla a nechtěla bych ji do toho znova zatahovat :).
Cítím se špatně. Možná, možná bych mohla založit nový blog o Sel a všechno tam převést, ale to by bylo to samé.
Jediná varianta mě tedy napadá ta, že já (nebo Sue, jestli se zapojí :)) najdu/najdeme vhodou a spřízněnou duši pro tento úžasný blog.
Ale to bude na vás. Hlasujte v anketě pod článkem :) Mám vás ráda, ikdyž nevím, jestli vy máte rádi mě...
Ale to je v pořádku :). Ještě o sobě dám vědět, a hlavně napíšu, jak jsem se rozhodla ;). Nebojte, tohle není konec blogu, jen ten můj :). Vynasnažím se aby tento blog neskončil, ale když nikoho nenajdu...tak tu budu muset zůstat :).

I'm gonna miss ya today...

14. july 2012 at 10:53 | Millie |  Diary
Takže s vlnou úzkosti vám musím říct, že dneska nebudou žádné novinky, protože jedu k babičce :).
A až přijedu tak se mi asi nebude chtít přidávat, takže to přesuneme na zítřek, anoo?
Takže se mějte hezky a užijte si den! U nás je hezky, sice trochu zima, ale svítí sluníčko ;).

The Getaway Photos

13. july 2012 at 20:11 | Millie
Jo, zbláznila jsem se :D.
Vím, že některé fotky jsem tu dávala, ale nefakčí mi náhled v iimmgg a nechce se mi složitě "prohlížet" všecky články :D.
Takže je dám všechny, co jsem ještě našla :)

Teen Choice Awards! VOTE!

13. july 2012 at 19:51 | Millie |  News
Jak jsem psala už v minulém článku jako poznámku...
Pořád můžete hlasovat pro Sel v TCA!
Linky jsou na stránky, kde je hlasování pro Sel, ovšem kategorii si najděte sami ;)

Hotel Transylvania - Selena is sayin'...

13. july 2012 at 19:39 | Millie |  News
Sel poskytla jeden rozhovor o jejím animáku :).
Mluví tam o spolupráci s Adamem Sandlerem (mimochodem toho chlapa zbožňuju :D super herec :) ), o tom, jak divné bylo se vcítit do postavy cca stoleté Mavis a jak/jestli se bavila když propůjčila hlas této postavě... :)
A milion dalších věcí :D.

Twitter & Facebook Photos (July 0.3)

13. july 2012 at 19:29 | Millie
Sel byla zase aktivní! :) Poslala do světa tyhle dvě fotky.
P.S. Nezapomeňte, že stále můžete hlasovat pro Sel na Teen Choice Awards! Hlasujte v kategoriích Best Group, Best Single by a Group a Female Hottie!

Oh Dear...

12. july 2012 at 23:39 | Millie |  News
Takže, než začnu sypat takové ty rychlé novinky, co se mi nechce spát do jednotlivých článků, tal vám s potěšením mohu sdělit, že od teď budu na Daily-Gomez prakticky 24/7, protože když jsem nahlédla do návštěvnosti, udělalo se mi tak strašně zle, že jsem se rozhodla na svůj druhý blog
OneDirection-ForFans udělat konkurz na spoluadminku :). Kdyby někdo z vás chtěl, klidně se zapiště, protože mám tušení, že ty ohlasy nebudou nic slavného ;). Jinak! Pro ty co nechápou, proč jsem si místo mého vlastního blogu o 1D vybrala Daily-Gomez, tak je to jednoduché. Tenhle blog má úžasnou minulost, když tu ještě byla Sue, měl úžasnou přítomnost a mým úkolem bylo ho připravit na budoucnost, jenže jak vidíte, nějak jsem to nedodržela :(. Takže se to chystám napravit :). Takže na OD-FF bude moje spoluadminka (pokud se vůbec někdo přihlásí :D) a já budu přidávat články skromě, a tady se budu denně starat o "rodinný krb" :D.
Tak a k těm novinkám:

NEWS: ••• Když jsem si konečně otevřela časák Popcorn, co mi přišel do schránky (mám předplatné :)), tak se mi udělalo špatně. Tak špatně, že sem nebudu ani dávat scany! Redakce tam na dvou celých stránkách líčí, jak Selly manipuluje Justinem. Je to odporný! Milá redakce to ovšem docela projela, když napsala: "(fotka Justina s malým dítětem): Sel nezná slitování a nechává Justina tahat cizí dětu. Je jí jedno, co si Justin myslí!" Ale banán drahá redakce, to cizí dítě, které nosí, je totiž jeho malý bráška Jaxon...
••• Opět a znova se šíří fámy, že se JB chystá odkopnout Sel...
••• Selly se v Tokiu otrávila jídlem! Byla i v nemocnici, ale můžu vás uklidnit, doktoři říkají, že bude v pořádku ;)

Twitter & Facebook (July 0.2)

12. july 2012 at 16:08 | Millie |  Candids (2012)
Na twitteru je super trend :)
#EuropeWantsSelena!