August 2012

Prodloužení pozastavení ;)

28. august 2012 at 18:21 | Carol |  Diary


Nazdár lidi ! (Teda,občasní návštěvníci tohohle blogu :D)..Takže,prodlužuju pozastavení do začátku školy, protože si chci ještě užívat prázdniny,ale možná že si to rozmyslim a začnu přidávat novinky o naší Sel dřív :)

Hiatus - 11. - 15.8.

10. august 2012 at 22:54 | Carol |  Diary


Je to tak :D ..Od zítřka jsem na soustředění v gymnastice,takže nečekejte žádné novinky :D Ale budu tam jen do středy,což je tak akorát :D No,těšim se až to budu mít za sebou páč jsem potom vždycky strašně unavená :D A hlavně si pojedem s mamkou pro nový autooo a pak budem moc jet do Prahy,jen co si připomene řízení..Strašně dlouho neřídila,tak 3 roky takže se bojim,trošku :D Ale tak to snad zvládnu :D Mějte se tu pěkně a užívejte zbytek prázdnin :)

Leaving Laugh Factory with Justin | 9.8.

10. august 2012 at 22:30 | Carol |  Candids (2012)


Mám tu fotky ze včerejška (čtvrtek),kdy Sel s Justinem pozně v noci opouštěly Laugh Factory v LA.Sel si zakrývala oči,protože ty blesky od foťáků v noci opravdu nejsou příjemné ..:/ Ale měla krásné oblečení a vlasy :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com

10 popular social networking personalities

10. august 2012 at 22:27 | Carol |  News


Selena je jedním z nejpopulárnějších osobností sociálních sítí v seznamu Forbes.Hlavní amrerickáý časopis Forbes,dnes zveřejnil seznam 10 nejoblíbenějších celebrit a vlivných sociálních sítí, a Sel nechyběla.Selena je na seznamu spolu s dalšími velkými jmény jako Rihanna,která je na prvním místě,Lady Gaga,Taylor Swift,Justin Bieber atd..

Forbes: Dívali jsme se na celebrity s nejvíce následovníků na Twitteru a další fanoušky na Facebooku a čísla dohromady tvoří naše hodnocení. Většina celebrit je také v seznamu Top 10 na naší Celebrity 100 ,což je žebříček na základě příjmu a popularity.
Existuje pouze jedna na našem seznamu,herečka, Selena Gomez (Kouzelníci z Waverly Place), a ona je tak dobře známá pro její hudební kariéru,jako pro její hereckou kariéru.

10. - Selena Gomez
Twitter followers: 12,3 milionu
'Likes' on Facebook: 33 milionů
Gomez není hloupá. Využívá sílu sociálních sítí k propagaci Postcard On The Run,což je společnost,která má aplikace,která promění váše fotografie v Apple či Android do skutečných pohlednic,které jsou poslány. Je to dobré pro fanoušky,protože to znamená,že mladá hvězda přidává fotky na svých cestách a výletech,a to i včetně těch,se svým přítelem,Justinem Bieberem.

Cher Lloyd & Gabby Douglas about Sel

10. august 2012 at 14:30 | Carol |  News


Americká gymnastka Gabby Douglas,která na LOH v Londýně vyhrála zlatou medaily a britská zpěvačka Cher Lloyd,která se se Sel setkala v X-Faktoru v roce 2010,ve svých rozhovorech mluvily o Sel :)

Cher Lloyd
Slyšeli jsme, že ses setkala se Selenou Gomez.
'Panebože ano! Byla úžasná a opravdu nohama pevně na zemi. '

Gabby Douglas
'Soustřeďte se na pozitivní věci. Krátké, dlouhé, kudrnaté, žádné, blonďaté - není v tom žádný rozdíl. Jste krásné zevnitř i navenek, stejně jako je píseň Seleny Gomez 'Who Says'. Nemůžete to změnit a lidé si neuvědomují, jako dopad to na někoho může mít. Neměli byste o něčem takovém žertovat, protože to může ty osoby opravdu zranit a ovlivnit jejich životy. '
Selena
' @gabrielledoug Jsem tak poctěná, že 'Who Says' inspirovalo tvůj citát. Nemůžu si představit tu tvrdout práci a odhodlání, které musí stát vyhrát ne jednu, ale dvě zlaté medaile a o tom to je. GRATULUJU!!!! "

Premiere Spring Breakers

10. august 2012 at 14:18 | Carol |  News


Spring breakers bude mít svou premiéru na 69. filmovém festivalu v Benátkách.Ashley Benson potvrdila že bude mít premiéru 5. září a všechny holky tam pojedou.Škoda že pro nás nebude premiéra dřív :( :D

Ashley Benson: '5.září @ashleyv_love: @AshBenzo Už víte, který den se bude promítat Spring Breakers na filmovém festivalu v Benátkách ? :)'

Top 20 Music Stars

10. august 2012 at 14:12 | Carol |  Music News

Stránka The Fan Club Site sestavila žebříček TOP 20 MUSIC STARS,kde Sel samozřejmě nemohla chybět :)

Top 20 Music Stars:
Justin Bieber
Lady Gaga
Rihanna
Beyoncé
Selena Gomez
Jennifer Lopez
Madonna
Eminem
Katy Perry
Taylor Swift
The Beatles
Jonas Brothers
Avril Lavigne
Miley Cyrus
Michael Jackson
Britney Spears
Linkin Park
Adele
Paramore
Shakira

People about Jelena

10. august 2012 at 14:02 | Carol |  News


Jazzová noc Justina Biebera a Seleny Gomez
Hollywoodské nedělní rande bylo hudbou pro uši Justina Biebera a Seleny Gomez.
Dlouhodobé hrdličky si zajely do Living Room Lounge v západním Hollywoodu na hotelové Sunday Jazz Series, kde vystupovala Brenna Whitaker a její Little Big Band, stejně jako dětský trumpetista a taneční fenomén, Gabriel Angelo, který v dubnu vystupoval v talk show Ellen DeGeneres.
" Gabrielovi se od Justina a Seleny dostalo potesku ve stoje " řekl People pár, který byl u toho, " vypadali velmi zamilovaně, když se drželi za ruce u stolu v přední řadě. "
Podle zdroje také zamilované duo " potichu odešlo kolem půlnoci zadním východem. "
Zdroj originálního článku: www.People.com

Shoot FTD | 6.8.

10. august 2012 at 13:44 | Carol |  Candids (2012)


Fotky z 6.8. kdy Sel natáčela ve Van Nuys v Kalifornii :) Moc jí to slušelo :)

image host image host image host image host
image host image host image host image host

Personals Pictures /Fan Pictures #57

10. august 2012 at 13:40 | Jaime |  PERSONAL/FAN photos


Tak vás opět zdravím :D Celej tejden jsem koukala na TVD a myslela jsem že se zbláznim jak je to dokonalý !!! :D Miluju to,je to skvělej seriál..Škoda že 4. série nebude dřív :( Těšim se na Elenu jako upírku :)

Tak a teď už novinky co jsem nepřidala..Sel se 6. a 7.8. fotila s fanoušky,první dvě jsou z natáčení FTD a ty ostatní z nákupního centra :) Moc jí to slušelo,ale ta Sarah mě už vážně štve..Jak já jí závidím :( :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com